Basında Konyevi Radyo

Konyevi Radyo

Konyevi Radyo

“Her tarafı Sarıcak ” sloganıyla 2012 yılında yayın hayatına başlayan Konyevi Radyo, bugün Türkiye’nin ve Dünya’nın genelinde Yayın Yaparak geniş bir dinleyici kitlesine ulaşmıştır.

Konyevi Radyo Her geçen gün kendisini yenileyerek, yapılan araştırmalarda üst sıralara doğru yükselerek yoluna devam etmektedir.

Konyevi Radyo Tasavvuf’un tüm desen ve renklerini yansıtmaya özen göstererek ağırlıklı Sohbet ve beraberinde ilahi ve kitapları dile getiren seçkin programları ile dinleyicilerine ulaşmaktadır.

Konyevi Radyo, ilkeli ve objektif Olmayı benimsemiş, Dinleyicisinin ilgisini dağıtmayan kısa ve öz sunuşlarla akıcı bir üslup kullanan Konyevi Radyo, Türkiye’nin en iyi seslerine sahip programcılarıyla 24 saat canlı yayın yapmaktadır.

Başarı grafiğini istikrarlı bir biçimde yükselten Konyevi Radyo, her yıl düzenlediği aktiviteler ile dinleyicisiyle birebir iletişimini de gerçekleştirmektedir. CD kalitesinde yayını ile www.konyeviradyo.com konyevi radyo adresinden ve Androıd (Google Play) /Apple (İos 8 ve üzeri )/ programları aracılığıyla tüm dünyaya yayın yapmaktadır.

konyevi.seyda muhammed konyevi .konyeviradyo

happy wheels

konyeviradyo

Eylül 21st, 2014

1 Comment

One Comment

  1. Seyda Muhammed Konyevi hz faceden tanıdım elhamdülillah elini öptüm sürekli sizi dinliyorum Allah hoşnut olsun sizden sürekli konyevi radyo açıktır bizdede evdek,lerde beğeniyor özellikle annem dua edin inşallah

    View Comment

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir