Basında Konyevi Radyo

Konyevi Radyo

Konyevi Radyo

Konyevi Radyo Üstlendiği misyon ve Büyüklerin Sözlerinin Ağırlığı ile yoluna devam etmeye (yolu bilenlerle gitmenin )Adı olmaya devam ediyor.

yeni formatlı düzğün ve dikkat dagıtmayan kısa ve öz sunumlarla konyevi radyo dinleyicisiniz begenisini kazanmıştır.

konyevi radyo ilahileri özenle seçilmiş ilahilerdir.

Ve yine Konyevi radyo teknolojik yenilikleri takip eden her daim yenilikçi olan yüzüyle şuan kullanılan akıllı cihaz konseptindede varlıgını iddiasını kuvvetli ispat etmekte ve bunu göstermektedir.

bütün androıd ve apple uyumlu cihazlara uygulamasıyla tabletlerde  bilgisayarlarda ve internetin oldugu her ortamda araçlarda dahi dinlenebilme imkanı sunuyor bizlere konyevi radyo .

Evradı konyevi gibi derginin dilinde gibi seyda muhammed konyevi hz baglı gülistan dergisi islami hayat dergisi gibi onları işleyen programları yine seyda muhammed konyevi hz müellifi oldugu ibretli kıssalar adklı kitaptan faydalanan programlar ve seyda muhammed konyevi hz Kitaplarından yararlanılan seslenen kitap programı hatmi şerif kuranı kerim programı bilal telci hocamızın adap ve hizmet programlarıylada gönüllerre taht kurnmaya başlamıştır.

Bunun Yanı sıra hiçunutmayacagımız her hafta güncellenen Seyda Muhammed Konyevi hz Kendi sesinden yaptıgı Gönül Sohbetleri ise her gün yayımlanmakta susayan gönüllere Şifa dağıtmaktadır.

her gün yeni projelere ve saglam ar-ge si olan konyevi radyo teknik ekibi her gün daha iyiye ulaşma için gayretlerini ortaya koymaya çalışıyor büyüklerin himmet ve bereketiyle .

konyevi radyo 7/24 yayın yapan Türkiyenin en büyük portalı olan bir interaktif radyodur.

Konyevi radyo sosyal medyada hergün reklam ve tanıtımlarıyla kendi gücüne güç katmakta ve istanbul ve tüm türkiyede avrupa da ülkelerde olan secvenleriyle buluşuyor.

canlı istek programlarıyla heyecan ve anlamlı mesajları vererek konyevi radyo gün içinde aranılan bir dostun sesi olmnaya devam ediyor .http://konyeviradyo.com/

 

happy wheels

konyeviradyo

Ocak 18th, 2015

No Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir